İçeriğe geç

Avrupa Yakası Hurdacı

Demir Hurdası Alan

Avrupa yakası hurdacı olarak hizmet vermekte olan firmamız, Avrupa Yakasında sizlere en yakın hurdacı olarak faaliyetlerini sürdürmekte, tüm hurdalarınızı almaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası Hakkında

İstanbul’un Rumeli yakası da denilen Avrupa yakası, şehrin büyük bir nüfusuna kucak açmaktadır. Nüfusun yanında ticaret, sanayi, tekstil ve gıda gibi farklı alanlarda fazlasıyla gelişmiş bir bölgedir. Bu bölge içerisinde bulundurduğu fabrikalar ve büyük merkezlerle öne çıkmaktadır. Aynı zamanda içerisinde bulundurduğu kültürel zenginliklerimizle turistlerin de odağı olmuştur.

İçerisinde bulundurduğu pasajları ve çarşılarıyla durmak bilmeyen bir ticaret işleyişi vardır. Gerek yurtdışından gerekse yurt içinden fazlasıyla turist çekmesinin yanı sıra ülke ekonomisini ayakta tutan bölgelerden biridir. Ulaşım zenginliği ile gitmek istediğiniz her yere bolca imkan barındırmaktadır. Bu işleyiş sürecinde çok fazla atık malzeme ve dolayısıyla malzeme talebi oluşmaktadır. Bu malzemeleri tek tek ve her seferinde tedarik etmek mümkün olmamakla birlikte çok fazla enerji tüketimine sebep olmaktadır.

Avrupa Yakası Hurdacı

En Yakın Hurdacılık, Avrupa yakası hurdacı olarak sizlere İstanbul’un her semtinden ulaşmaktayız. Bizlere ulaşmak için web sitemizde bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Şehrin hangi bölgesinde olduğunuz önemli değil, sizlerden alacağımız malzemeler için bizi her yerden arayabilirsiniz. Bizlere vereceğiniz adreslere gelerek eşyalarınızı teslim almaktayız. Bu eşyaları merkezimize götürerek en küçük parçalarına ayırıyoruz ve tekrardan kullanılabilecek malzemeler haline getiriyoruz. Geri dönüşüme katkı sağlamak ve hurda yoluyla üretimi devam ettirmek sizin için hem zamandan hem de enerjiden tasarruf olacaktır. Avrupa yakasında bulunan tüm endüstriyel malzeme ihtiyacını hurda yoluyla tekrardan kullanıma sunmak ve bunu alışkanlık haline getirmek her açıdan daha faydalıdır.

Avrupa Yakası Hurdacı

Avrupa Yakası Hurdacı

Elektronik sektöründe kullanılacak ölçüm aletleri, kablolar ve gerekli elemanlar için lazım olan iletken ve iletken olmayan malzemeleri hurda yoluyla üretebilmekteyiz. Aynı şekilde inşaat malzemeleri, gıda sektörü için gerekli aparatlar ve tekstil artıklarıyla birlikte çok fazla ürün seçeneğimiz var. Bu ürünleri tek tek kullanılmamış halde elde etmek hem tüketimi arttırır hem de zaman kaybı ortaya koyar. Hurdacılık sektörü yıllardır bu kayıpları azaltmakta. En Yakın Hurdacılık çalışanları olarak deneyimimiz ve iş kalitemizle öne çıkmamızın yanında, sizlerden aldığımız eşyaları tekrardan işleyerek sektörlerin çoğuna katkıda bulunuyoruz. Bu şekilde ürün hazırlama süreçlerini kısaltarak tüm negatif gelişmeleri ortadan kaldırmayı da hedefliyoruz.

Avrupa Yakası Hurdacı Telefonu

Avrupa yakası hurdacı telefonuna ulaşmak için yapmanız gereken tek şey sitemizin iletişim bölümüne tıklamaktır. Telefon numaramızdan bize 7/24 ulaşabilir hurdalarınızı satabilirsiniz.

Avrupa Yakasında Hizmet Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’da hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında hizmet vermekteyiz. Avrupa yakasında hizmet verdiğimiz ilçeler şunlardır;

Arnavutköy
Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler
Bakırköy
Başakşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
Beylikdüzü
Beyoğlu
Büyükçekmece
Çatalca
Esenler
Esenyurt
Eyüp
Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kâğıthane
Küçükçekmece
Sarıyer
Silivri
Sultangazi
Şişli
Zeytinburnu

 

Call Now Button