İçeriğe geç

Kâğıthane Hurdacı

Hurda Alan Hurdacı Firmaları

Kâğıthane hurdacı firması nerede? İstanbul Kâğıthane hurda fiyatları nedir? En yakın Kâğıthane hurdacısı hangisidir? Firmamız en yakın hurdacılık hizmetinizdedir.

Kâğıthane Hurdacı

Hurda sektörü geri dönüşüm çalışmaları ile bir zincirin farklı halkaları olarak görülebilen, nitelikli geri dönüşüm çalışmalarına kaynak sağlayan hurda sektörü, geri dönüşüm araştırmalarının ilk aşaması olarak değerlendirilebilir. Hurda kelimesinin anlamı, “yemiş, arta kalan, ufalanan, değersiz şey” anlamına gelen ve Farsça kökenli bir kelimedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta hurda ve çöpü karıştırmamaktır. Hurda metal çok anlamlı bir şekilde tanımlanmış olmasına rağmen, bir maddenin hurda metal olarak kabul edilebilmesi için bazı niteliklerini koruması gerekir. Geri Dönüşüm Atıklar belirli fiziksel ve kimyasal işlemlere tabi tutularak geri kazanılmaktadır. Uzun yıllardır hizmet veren Kağıthane hurda firması olarak her türlü hurda alımı yapmaktayız. Sizlere bu konuda kaliteli ve güvenilir hizmet vermek hedefimiz.

Kâğıthane Bakır Hurdası Alan Hurdacı

Hurdalar, içlerinde birkaç kategoriye ayrılır. Hurda bakır içeren genel kategoriyi temsil eder. Atıklar binalarda, evlerde, lokantalarda, otellerde, işyerlerinde, üretim tesislerinde, endüstri parklarında kısacası hayatın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Kağıthane hurda firması olarak Teller, kablolar, su sayaçları, musluklar, çeşme başlıkları, vanalar, kilitler, anahtarlar, duvar lambaları, avizeler, elektronik ürünler, levhalar, tabelalar, bakır içeren tüm hurdaları sizden topluyoruz. Üstelik kg başına yüksek fiyat teklif ediyoruz. Sınırsız hizmetle yıllardır güvenle bu sektörde çalışmalar yapmaktayız. Elinizde bulunan tüm hurda bakırları güvenle teslim edebilirsiniz. Yüzlerce sektör de dönüştürülmüş ürünlere ulaşmada maddi – manevi kolaylık sağlıyor, ülke ekonomisinin üretim gücünü destekliyoruz.

Kâğıthane Alüminyum Hurdası Alan Yerler

Alüminyum hurda; Yumuşak ve hafif bir metaldir, genellikle mat gümüş rengindedir. Bu renk havaya maruz kaldığında üzerinde bir oksit tabakası oluşacaktır. Alüminyum hurda manyetik değildir, çünkü insan sağlığını tehdit eden toksik maddeler yoktur. İster evinizden, ister tek başınıza, depomuza getirdiğiniz zamanın değeri ile alüminyum hurdalarınızı satın alıyoruz. Bildiğiniz gibi hurda alüminyum çok hafiftir ve büyük bir hacme sahiptir, çok yer kaplar. Sattığınız hurda alüminyum hem size kazanç sağlayacak hem de kapladığı yüzeyler boş olacaktır. Süresi dolmuş hurdaya dönüşen alüminyum hurda satarak kar elde etmeyi düşünüyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Call Now Button