İçeriğe geç

Avcılar Hurdacı

Avcılar hurdacı

AVCILAR HURDACI

Avcılar Hurdacı Firması Hizmetinizde Avcılar, İstanbul Avrupa yakasında Beylikdüzü, Esenyurt ve Küçükçekmece arasında kalan bir ilçedir. Kalabalık bir nüfusa sahiptir. Bu bölgede oldukça fazla hurda çıkmaktadır.
Eski, çalışmayan veya kullanılmayan eşyaların geri dönüşümüne katkıda bulunan hem dünyamızın hem de çevremizin geri dönüşümünü sağlayan en önemli iş hurdacılıktır.
Hurda eşyaların niteliklerine göre ayrılarak geri dönüşümde bu şekilde değerlendirilir. Kullandığımız neredeyse her ürünün doğada yüzyıllar boyunca kaybolmayacağını düşünürsek hurdacılığın önemi daha iyi anlaşılmış olur. Biz avcılar hurdacı olarak bunun bilinciyle çevremizdeki vatandaşların hizmetini sağlıyoruz. Tüm kullanılmayan metal ürünlerin teminini sağlıyoruz. Her ne kadar Avcılar Hurdacı olsak da özelde Avcılar’da, genelde ise İstanbul geneli hizmet veriyoruz. BU açıdan en yakın hurdacı biziz diyebiliriz.

AVCILARDA DEMİR HURDASI ALAN HURDACI

Her nevi hurda alımı yaptığımız gibi Demir hurdası alımı yapıyoruz. Demir hurdaları Avcılar hurdacı ile değerli. Atık tüm demirler tarafımızca toplanır ve geri dönüşüme kazandırılır. Hurdaları aldıktan sonra tekrar hammadde haline getirme işlemlerini yapıyoruz. Hurdaların yeri çöp değildir. Hurdaların geri dönüşüme kazandırılması için hurdacılara satılması gerekir. Tüm toplumun bunun bilincinde olması gerekir.

AVCILARDA BAKIR HURDASI ALAN YERLER

Avcılar bakır hurdası alımı Avcılar Hurdacı tarafından yapılmaktadır. Firmamız bakır hurdalarını alıp tekrar kullanıma hazır gelmeleri üzere geri dönüşüm işlemlerine tabi tutar. Bakır türüne göre ayrılır ve kullanım alanına göre sınıflandırılır. Her çeşit bakır hurdası Avcılar hurdasında değerinde alınıp ücreti peşin nakit ödenir.

AVCILARDA ÇELİK HURDASI ALAN FİRMALAR

Çelik hurdası kesinlikle çöpe atılmaması gereken bir hurda türü lup yapılması gereken işlem geri dönüşüme kazandırılmasıdır. Firmamız Avcılar hurdacı en yakın hurdacı firmanız olarak çelik hurdalarını toplamaktadır. Değerinde alır ve karşılığını nakit ödeme yapar. Adresten hurda alımı Avcılar Hurdacı tarafından yapılır. Çelik hurdası fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AVCILARDA SARI (PİRİNÇ) HURDASI ALAN

Sarı hurdası alımı Avcılar Hurdasınca yapılır. Sarı hurdası bakır hurdasının bir türü olup fiyat olarak da farklıdır. Hurdalarınızı satmak, fiyat bilgisi almak ve diğer tüm hurdacı ile ilgili sorularınız için bizimle iletişime geçebilir sorularınızın cevabını alabilirsiniz. Avcılar Hurdacı 7/24 hizmetinizdedir.

AVCILARDA NİKEL HURDASI ALIMI

Nikel korozyona karşı dayanıklı bir maden olup ve çeşitli metalleri korumak plakalamak için kullanılmaktadır. Daha çok paslanmaz çelik gibi alaşımların yapımında kullanılır. Nikel aşırı sıcakta bile korozyona karşı dayanıklı bir metaldir. Bu nedenle özellikle ekmek kızartma makinelerinde ve elektrikli fırınlarda uygulanmaktadır. Nikel hurdaları diğer hurdalara göre de yüksek fiyatlıdır. Bu nedenle çöpe atılmamalı geri dönüşüme kazandırılmalıdır. Nikel hurdalarını satmak için Avcılar Hurdacı ile iletişime geçebilirsiniz.

AVCILAR HURDACI TELEFONU

Avcılar hurdacı olarak telefon numaramız sitemizde mevcuttur. Bizimle iletişime geçebilir ve hurdalarınızı satabilirsiniz. Hurdalarınız için tahmini fiyat almak için fotoğraflarını bize gönderebilirsiniz. Tahmini fiyat bilgisi verilir.

AVCILAR HURDA ALINAN MAHALLELER

Avcılarda ve diğer tüm ilçelerde hurda alımı yapmaktayız. Avcılarda hizmet verdiğimiz başlıca bölgeler şunlardır;
Avcılar Ambarlı Mahallesi Hurdacı
Avcılar Cihangir Mahallesi Hurdacı
Avcılar Denizköşkler Mahallesi Hurdacı
Avcılar Firuzköy Mahallesi Hurdacı
Avcılar Gümüşpala Mahallesi Hurdacı
Avcılar Merkez Mahallesi Hurdacı
Avcılar Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hurdacı
Avcılar Tahtakale Mahallesi Hurdacı
Avcılar Üniversite Mahallesi Hurdacı
Avcılar Yeşilkent Mahallesi Hurdacı

AVCILARDA İNŞAAT DEMİRİ HURDASI ALIMI

Avcılarda inşaat demiri hurdalarını satmak için Avcılar Hurdacı ile iletişime geçin. Avcılar hurdacı sizlere hizmet vermekten gurur duyar. Hurdalarınız değerinde alınır. Alınan hurdalar tekrar işleve hazır hale gelir.

AVCILARDA İSKELE HURDASI ALIMI

İskeleler ömür boyu kullanıma sahip değildir. Bir yerden sonra aşınmalardan dolayı güvenlik açısından hurdaya ayrılırlar. Bu hurdaları satmak için firmamızlar iletişime geçebilirsiniz. Değerinde hurda satmak için bizi arayın.

AVCILARDA RADYATÖR HURDASI ALIMI

Radyatörler içerilerinde çeşitli metaller bulundurur. Bu açıdan fiyatları yüksektir. BU hurdalarınızı satmak için Avcılar hurdacısını arayın. Adresten hurda alımın yapılır. Hurdalarınız değerinde alınır.

AVCILARDA BORU HURDASI ALIMI

Çeşitli boru türleri bulunmaktadır. Demir boru, bakır boru, alüminyum boru, çelik boru vs… Bu boru çeşitlerinin belirli bir kullanım ömrü vardır. Bazıları bunun sonunda bazıları ise çeşitli tadilatlarda değiştirilir. Çıkarılan boru hasar gördüğünde ya da boru kullanım ömrünü tükettiğinde eski boru hurdaya döner. Bu noktada onları atmamalı hurdacıya satmalıdır. Avcılar Hurdacı olarak tüm hurda borularınızı değerinde alıyoruz. Bizimle iletişime geçerek hurda boruları satabilirsiniz.

AVCILARDA MAKİNE HURDASI ALIMI

Avcılarda makine hurdalarınızı satmak, değerlendirmek için Avcılar hurdacısını arayın. En kısa sürede adresinize gelinip hurdalarınız teslim alınır. Adresten hurda alımı en hızlı Avcılar hurdacı tarafından yapılır.

AVCILARDA PETEK HURDASI ALIMI

Petek hurdalarınızı satmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Değerinde hurdalarınız alınır. İstanbul Avcılar hurdacı olarak tüm hurdalarınızı değerlendiriyoruz.

Call Now Button