İçeriğe geç

Zeytinburnu Hurdacı

en yakın hurdacı

Zeytinburnu hurdacı olarak faaliyetlerini 7 24 sürdürmekte olan hurdacı firmamız siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Hurda alım satımı en iyi fiyata firmamız tarafından yapılmaktadır. Hurdacılık sektörünün öncülerinden olup özelde Zeytinburnu ilçesinde genelde ise tüm İstanbul’da hurdacılık faaliyetleri sürdürmekteyiz.

Zeytinburnu Hurdacı

Hurdacılık şüphesiz günümüzde em önemli meslek grubu içerisinde yerini almaktadır. Görüntü itibarıyla her ne kadar bu önem fark edilmiyor olsa da hurdacılar dünyanın geleceği için kilit bir noktada bulunmaktadırlar. Dünya gelişiyor insan nüfusu artıyor ve sürekli ihtiyaçlar artıyor. Buna orantılı olarak yer altı ve yer üstü kaynakları azalıyor. Çevre kirliliği de yine artış gösteriyor. Hurdacılar topladıkları metal, plastik, kağıt ve cam ürünleri geri dönüşüme kazandırarak hem doğal kaynak tüketiminin artmasının önüne geçmiş oluyor hem de çevre kirliliğini engelliyor. Bir plastik doğada yüzlerce yıl kaybolmuyor. Toprakta zarar meydana getiriyor suyu kirletiyor. Bu nedenle hurda ürünler ne olursa olsun hurdacılara satılmalı, geri dönüşüme kazandırılmalıdır.
Her alanda hurdacılık faaliyetleri yürütülmektedir. Kağıt, metal, plastik, pil, cam, vs… Firmamız metal hurdaların alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Her çeşit metal hurdası firmamız tarafından alınır, değerlendirilir, geri dönüşüme kazandırılır. Elbette ki kar amacımız vardır. Sonuç olarak iş yürütülmektedir. Ancak iş olmasının ötesinde hurdacılık dünyanın geleceğinin korunması için önemlidir ve tüm bireylerin bunun farkında olması gerekir. Unutulmamalıdır ki hurda atılmaz satılır.

Zeytinburnu En Yakın Hurdacı Telefonu

Zeytinburnu hurdacı telefonuna sitemizin iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Zeytinburnu hurdacı tüm İstanbul’da hurda alım satım hizmetlerini yürütmektedir. Bunun için bir araç filosu bulundurmaktadır. İstanbul’un her bölgesinde araç bulundurmaktadır. Bu nedenle rahatlıkla en yakın hurdacı firmamız Zeytinburnu hurdacı diyebiliriz. Bizlere günün her saati ulaşabilir ve hurdalarınızı satabilirsiniz.

Zeytinburnu Hurdacı Metal Hurdaları Alımı

Metal hurdaları çok çeşitlidir. Her biri kendi içerisinde ayrılmaktan ve her bir türün fiyatı da ayrı olmaktadır. Örneğin demir hurdası saf demir, inşaat demiri talaş demir olarak ayrılmaktadır. Bakır hurdası kızıl ve sarı olarak ayrılmaktadır. Alüminyum hurdaları Levha hurdası Rulo hurdası Şerit hurdası Çeta hurdası Trapez hurdası  olarak ayrılmaktadır. Kendi içlerinde çok fazla fiyat farkı yoktur ama türler içerisinde vardır. Demir hurdası düşük fiyatlı iken alüminyum ve bakır hurdaları çeşitleri onun neredeyse 15 katıdır. Hurdalar oldukça değerlidir. Hem fiyat olarak hem de geri dönüşüm maddeleri olarak. Bunlar haricinde nikel, kablo, çinko, kurşun, kalay, pirinç, tel, tufal, çelik gibi metal hurda çeşitleri bulunmaktadır. Zeytinburnu hurdacı olarak tüm bu metal hurdalarının alımını en iyi fiyattan yapıyoruz.

Zeytinburnu Hurdacı

Zeytinburnu Hurdacı

Zeytinburnu Hurdacı Hurda Fiyatları

Zeytinburnu hurdacı olarak her ne kadar istesek de sitemizden hurda fiyat bilgisi paylaşamıyoruz. Zira günümüzde Döviz kurları oldukça çalkantılı. Metallerin de borsada işlem görüyor olması nedeniyle arz talep oranına göre metallerin fiyatları sürekli değişiklik göstermektedir bazen günden güne bazen ise haftadan haftaya fiyatlar değişmektedir. Bu nedenle hurda fiyatları bilgisi için bize telefonla ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu’nda Hurdacı Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

ZEYTİNBURNU BEŞTELSİZ MAHALLESİ HURDACI
ZEYTİNBURNU ÇIRPICI MAHALLESİ HURDACI
ZEYTİNBURNU GÖKALP MAHALLESİ HURDACI
ZEYTİNBURNU KAZLIÇEŞME MAHALLESİ HURDACI
ZEYTİNBURNU MALTEPE MAHALLESİ HURDACI
ZEYTİNBURNU MERKEZEFENDİ MAHALLESİ HURDACI
ZEYTİNBURNU NURİPAŞA MAHALLESİ HURDACI
ZEYTİNBURNU SEYİTNİZAM MAHALLESİ HURDACI
ZEYTİNBURNU SÜMER MAHALLESİ HURDACI
ZEYTİNBURNU TELSİZ MAHALLESİ HURDACI
ZEYTİNBURNU VELİEFENDİ MAHALLESİ HURDACI
ZEYTİNBURNU YENİDOĞAN MAHALLESİ HURDACI
ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE MAHALLESİ HURDACI

Zeytinburnu Demir Hurdası Alan Hurdacı

Hurda Demir tava, hurda demir levha, hurda sac metal demiri, hurda polimer demir, hurda demir talaş, hurda demir çubuk, hurda inşaat demiri, hurda hasır demir, hurda ekstra demir, hurda demir kapı, hurda şantiye demiri, hurda gavanizli demir, hurda DKP demir, hurda demir tencere, hurda profil demir, hurda epoksi demir çeşitleri için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu Bakır Hurdası Alan Hurdacı

 

Zeytinburnu Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı

 

Zeytinburnu Krom Hurdası Alan Hurdacı

 

Zeytinburnu Sarı (Pirinç) Hurdası Alan Hurdacı

 

 

Call Now Button