İçeriğe geç

Kızıl Hurdası

Hurda Alan Yerler

Kızıl Hurdası

Kızıl hurdası, çinko ve bakır gibi metallerin bir araya getirilmesi ile oluşur. Çinko, uygun fiyata sahip bir üründür ve fiyatının uygun oluşu nedeniyle çeşitli alanlarda kullanımı yaygındır. Kızıl hurdanın meydana gelebilmesi için belli oranda bakır katılması gerekir. Katılan bakır miktarının az olması halinde üretilen alaşım sertleşeceğinden, kırılması daha kolay olur.

Otomobil, conta, pul, banyo aksesuarı, silah sanayisi ve inşaat sektörü gibi alanlarda sağlam bir ürün olması nedeni ile tercih edilerek yaygın şekilde kullanılır. Bakırın alaşımları arasında yer alan kızıl hurdası çeşidinin kullanıldığı diğer alanlar arasında gemicilik sektörü, levha, pompa, kızak, vana ve redaktör dişlisi gibi parçaların üretilmesi de yer alır.

Kızıl Hurdası Fiyatları

Kızıl hurdası fiyatları en güncel hurda fiyat tarifesine göre belirlenmekte ve kızıl hurdanız tam değeri üzerinden kapınızdan kendi araçlarımız ile alınarak nakliye işlemlerinin tamamlanması sağlanmaktadır. Oldukça sağlam bir hurda çeşidi olan kızıl hurdanın tek bir malzemeden oluşmaması ve birkaç malzemenin kullanılması ile birlikte ortaya çıkması onun değerinin artmasına neden olmaktadır.

Hurdacılık sektöründe ayrı bir öneme sahip olan kızıl hurdanın dayanıklılık gerektiren malzemelerde kullanımını yaygın olması sebebi ile yüksek fiyatlardan satın alınarak geri dönüşüm işleminin uygulanması sağlanmaktadır. Kızıl hurdası fiyatları değişikliğe uğrayabileceğinden, fiyat belirtmeyi doğru bulmayan firmamızı en güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için günün her saati arayarak hurda satış işlemlerini başlatabilirsiniz.

Kızıl Hurdası Alan Hurdacı

Kızıl hurdası alan hurdacı firmaları arasında yer alan firmamız, hurdanın geri dönüşümünü sağlamak için sunduğu başarılı ve kaliteli hizmetle adından sıkça söz ettiren firmalar arasında yer almaktadır Birkaç çeşidin bir araya gelmesiyle meydana gelen ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan kızıl hurda, değeri en yüksek hurda çeşitleri arasında yer alır.

Dayanıklı yapısının bulunması nedeniyle tercih edilen kızıl hurda çeşidinin elinizde bulunması ve satış işlemlerini gerçekleştirmek istemeniz ve firmamızla iletişim kurmanızla birlikte en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Kızıl hurdası alan hurdacı firmaların arasında yer alan firmamıza, nadide bir üretim olarak düşünülen kızıl hurdalarınızın satışını gerçekleştirmek isterseniz 7/24 arayarak kayıt oluşturabilirsiniz.

Call Now Button