İçeriğe geç

Şişli Hurdacı

Hurdacı

Şişli Hurdacı

 Şişli Hurdacı, İstanbul Şişli semtinde tecrübeli ekibi ile ,geniş araçları ile , 7/24 müşteri ile iletişimde olan hurda firmalarındandır. Uzun yıllardır sektöre verdiğimiz hizmetimizde işimizi severek yapmamız yanı sıra sorumluluğumuzun bilincinde olmak ve her zaman önceliğimiz siz müşterilerimizin olması farkımızdır. Hurdalarınızın en iyi şekilde geri dönüşüme kazandırılmasında bir payımız olması bizim en büyük kazancımızdır. Aldığımız memnuniyet bizim için işin en kıymetli yanıdır. Şişli Hurdacı olarak bizi çevre dostu bilmeniz ve hizmetlerimizden yararlanmanız için yakınınızdayız.

Şişli Kablo Alan Hurdacı

Hurda denildiğinde birçok çeşit ve beraberinde birçok detay da ardı arkasına gelir. Şişli kablo alan hurdacı ; kablo hurdası türlerinde çok geniş kapsamlı hizmet vermektedir. Bu geniş kapsamı en güzel şekilde sınıflandırarak bilinçli bir şekilde geri dönüşümle kazandırmaktayız. Diyoruz ki gelin kablo hurdalarınızı en iyi şekilde değerlendirelim. En iyi adres olarak biz ; en kaliteli hizmet olarak yine biz diyoruz. Hurda kablo fiyatları için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. En iyi ve en yüksek fiyatı aldığınızdan emin olabilirsiniz. Hurdalarınızın değer kazanması yanı sıra kaliteli hizmet görmeniz bundan çok eminiz ki yollarımızı çok defa karşılaşacaktır.

Şişli Hurdacı dürüsttür, zamanı iyi kullanır, iyi bir fiyatlandırma politikası vardır. Tecrübelidir, profesyonel bir ekibi vardır. Hedefi her zaman hammadde ihtiyacına kaynak oluşturabilmek ve temiz bir çevre, doğa sağlayabilmektir.

Şişli Sarı Hurdası Alımı

 Sarı hurda gerek endüstride gerek günlük yaşamda birçok malzeme ya da üründe kullanılan bir bakır çinko alaşımıdır. Sarı hurda birçok eşyaların imalatında kullanılır. Hurda sarı fiyatları her geçen günde yenilenmektedir. Piyasaya göre de Şişli sarı hurdası alımı olarak en iyi fiyat teklifi tarafımızdan sunulur. Hurda sarılar her zaman için önemlidir. Hurda miktarlarına göre hareket eden bir ekibimiz ve çalışma sistemimiz vardır. Hizmet çerçevemizde ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek araçlarımız mevcuttur. Adreslerinize gelerek öncelikli olarek keşif işlemlerini yaparız. Bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Şişli hurdacı olarak sektörde yılların tecrübesini arkamıza alarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Bu noktada siz de bizimle hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız. Firmamız kapsamında bütün hurdalarınız değerinde hatta değerinin üstünde nakit olarak alınır. Hizmetimizin temeli her zaman karşılıklı güven, kalite ve profesyonelliktir.

Call Now Button