İçeriğe geç

İstanbul Hurdacı

Avcılar hurdacı

İstanbul Hurdacı olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. En yakın hurdacılık olarak tüm metal hurda çeşitlerini değerlendiriyoruz. İstanbul geneli hizmet veriyoruz. İstanbul’da Anadolu yakası hurdacı ve Avrupa yakası hurdacı olarak tek firma şeklinde çalışıyoruz. Bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Hurdacı Firması

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehri olmakla birlikte ticaret, sanayi, tekstil, gıda ve kültürel açıdan en çeşitli şehirdir diyebiliriz. 15.52 milyon nüfusunun yanı sıra çok sayıda fabrika, tersane ve üretim merkezleri bulundurmakta. İstanbul şehri ülkemizin hem kültürel hem ticari hem de doğa açısından en verimli ve en çeşitli şehirlerinden birisidir. Hızlı gelişen yapısıyla birlikte mega kent sınıfına girmiştir. Bu kadar çok üretim ve tüketimin yanı sıra çok fazla kültürel yapıya sahip olan İstanbul, bu özellikleri sayesinde hem çok fazla turist çekmekte hem de yerleşimi günden güne artmakta. İçerisinde bulundurduğu iş imkanları sayesinde gün geçtikçe daha da artan nüfusuyla birlikte her geçen gün daha da gelişmektedir.

İstanbul Hurdacı
İstanbul Hurdacı

Her türlü atığın değerlendirilebileceği bu şehirde ve bu imkanlar kapsamında En Yakın Hurdacılık olarak İstanbul’un her yerinden bizlere ulaşarak geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz. Her büyük şehirde olduğu gibi İstanbul’da da atık miktarı çok ciddi miktarlardadır. Bu atıkların hepsini çöp olarak nitelendirmektense, geri dönüşüm malzemesi gibi değerlendirmek hepimiz için çok daha faydalıdır. Bizlere vereceğiniz eşyalar ile birlikte size yeni ürünler sunmaktayız. Hurdalarınız içerisindeki demir, krom, bakır, alüminyum, plastik, cam, kağıt ve alaşımları şeklinde ayrıştırılır ve tekrardan kullanılabilecek malzemeler haline getirilir. Sizler En Yakın Hurdacılığa web sayfamızda bulunan iletişim bilgilerden ulaşabilir, dilerseniz adresten hurda teslimatı yapabilirsiniz. Hurdacılık hizmetlerine başvurmanız sizler için çok daha faydalı olacaktır. Atıkların %80 oranında geri dönüştürülmesi ve bu şekilde ilerlenmesi çevre kirliliğini yüksek oranda azaltmaktadır.

İstanbul En Yakın Hurdacı

Elimizde bulunan kaynaklar ülkemizin verimli toprakları sayesinde bize tükenmeyecek gibi gelse de bu kaynakları verimli şekilde kullanıp devamını sağlamak hepimizin görevidir. Kaynaklarımızı korumak, gelecek nesiller için ve bizlerin sağlığı için dikkat edilmesi gereken bir konudur. Atıklarımızı çöpe atıp tekrar kullanmamamız her açıdan tüketimi arttırmaktadır. Onun yerine kullanılamayacak derecede olan eşyalarınızı En Yakın Hurdacılık ile iletişime geçerek geri dönüşüme katabilirsiniz. Böylece endüstride ihtiyaç duyulan malzeme açığını kapatmış olursunuz. Ham maddeye olan ihtiyacı azaltıp bu şekilde geri dönüşüme yardımcı olarak hem zamandan hem enerjiden tasarruf edersiniz. Kullanılamayacak halde olduğunu düşündüğünüz her türlü eşya geri dönüşüme katılabilir.

İstanbul Hurda Fiyatları

İstanbul’daki hurda satıcıları, mahallelerden ve şantiyelerden topladıkları hurdaları hurda sahalarına gönderiyor. Bu hurda sahaları, toplanan atıkları türüne göre ayırır ve depolar. Nakliye için yeterli atık toplandığında, bir geri dönüşüm tesisine taşınır. Hurda bayileri ile geri dönüşüm tesisleri arasındaki fiyat farkı tüm bu işçilik ve nakliye maliyetlerinden kaynaklanmaktadır. İstanbul Hurda Metal firması olarak geri dönüşüm faaliyetlerini yürüttüğümüz için çeşitli hurda alımları arasında en yüksek fiyatları sunuyoruz. Doğrudan satışa bir örnek olan bu tür hurda alımı ile satıcı daha fazla kar elde etmektedir. Atıkları ayırdıktan sonra (doğrudan atık depomuza aktarıyoruz), geri dönüşüm yöntemleriyle yeniden kullanılabilir.

Demir dolgular ve plastik dolgular gibi malzemeler daha yaygın olmasına rağmen, bakır dolgular ve kablo dolgusu gibi malzemeler daha az bulunur ve daha değerlidir. İstanbul’daki hurda şirketleri en değerli hurdaya öncelik veriyor. Ancak hurda metal şirketimiz, geri dönüştürülen tüm atıklara öncelik verecektir. Bu nedenle İstanbul’daki ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek en büyük firmalardan biridir. Hemen bizi arayın ve İstanbul’un en iyi hurda metal bayisiyle çalışın!

İstanbul Hurdacı Telefonu

İstanbul hurdacısının telefonuna web sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizin mobil sayfasını ziyaret eden tüm ziyaretçiler cep telefonlarını kullanarak direkt hurda bayi şirketimizi arayabilirler. Artık hurda bayilerimizi kolayca arayabilir ve sahip olduğunuz hurdaları satabilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz ve uzman ekibimiz eşliğinde atık depolama alanınıza bizzat geliyoruz. Atıklarınızı tarttıktan sonra kendi aracımızla depomuza taşıyacağız. Notu almadan önce ödeyeceğiz. Doğru duydun! Atık tartım işleminiz tamamlandıktan sonra değeri hesaplayıp manuel olarak nakit olarak ödeyeceğiz.

İstanbul’da Hurda Aldığımız İlçeler

İstanbul ilçeleri olan Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerinin tamamından hurda alımı yapmaktayız.

Call Now Button