İçeriğe geç

Anadolu Yakası Hurdacı

Anadolu yakası hurdacı ile iletişime geçmek mi istiyorsunuz? Hurdalarınızı değerlendirmek mi istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Firmamız en yakın hurdacı olarak her nevi hurdanızı değerinde satın alır. Tüm hurda çeşitleri satın alınmaktadır. Bakır hurdası, alüminyum hurdası, demir hurdası, çinko hurdası, sarı hurdası, krom hurdası, kurşun hurdası, tufal hurdası, teneke hurdası, kutu içecek hurdası ve diğer tüm hurda çeşitleri tarafımızca değerinde alınmaktadır.

Anadolu Yakası Hakkında

Anadolu yakası, İstanbul İlinin Asya Kıtasında kalan kısmıdır. Adalar ilçesini de sayarsak İstanbul’un 14 ilçesi Anadolu yakasında yer almaktadır. Batı kıyısında Üsküdar ve  Kadıköy, doğu bitiminde Kurtköy, Sultanbeyli ilçeleri yer almaktadır. İstanbul nüfusunun yaklaşık olarak üçte biri Anadolu yakasında yer almaktadır. Bununla beraber 1973 yılına kadar çok bir yoğunluk olmamasına karşılık boğaz köprüsünün yapımından sonra canlılık oluşmaya başlamıştır.

Anadolu Yakası Hurdacı
Anadolu Yakası Hurdacı

Anadolu Yakası Hurdacı Firması

Anadolu yakası hurdacı, firmamız tarafından yürütülmektedir. Her ilçeden, semtten, mahalle ve sokaktan hurdaları alıyoruz. Bunları geri dönüşüme kazandırıyoruz.  Profesyonel hurdacılık hizmeti verilir. Zira elemanlarımızın tamamı metaller konusunda uzman kişilerdir. Bu hangi alanda önemlidir siye sorarsanız eğer şunu belirtmek isteriz. Her metalin birden fazla çeşidi vardır. Bununla beraber bazıları da birbirine benze. Krom ve kurşun birbirine benzer. Sarı hurdası ile bakır birbirine benzer. Ancak her biri farklıdır. Fiyatları da farklıdır. Bu ayrımın iyi yapılması gerekir. Böylelikle yapılan satıştan zarar edilmez.

Anadolu Yakası En Yakın Hurdacı

Anadolu Yakası en yakın hurdacı firması biziz. Çünkü araçlarımız her ilçede faaliyet gösteriyor ve siz arayıp da adresinize hurda aracı istediğinizde en kısa sürede adresinize intikal ediyoruz. Hurdalarınızı çeşitlerine göre ayırıp tartıyor ve ödemesini nakit olarak yapıyoruz. Bizimle iletişime geçin ve pişman olmayın. Hurdalarınızı değerinde, hatta yüksek fiyattan alalım.

Anadolu Yakasında Bakır Alımı

Bakır hurdasını satmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Bakır hurdası çubuk, tel, boru, rulo, levha, şerit, lama, kangal boru, bağlantı elemanları olarak çeşitlere ayrılmaktadır. Fiyatları farklıdır. Bunların her birini ayrı ayrı değerlendiriyoruz ve ödemesini buna göre yapıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğinizde en kısa sürede gelerek bakır hurdalarınızı adresinizden alacağız ve nakit olarak ödemesini size takdim edeceğiz. size bir telefon kadar yakınız. Bizi hemen arayabilirsiniz.

Bakır Hurdası Alımı
Anadolu Yakası Hurdacı

Anadolu Yakası Hurdacı Bina Yıkım Hizmeti

Bina yıkımı ciddi bir iştir. Özel güvenlik önlemlerinin alınması gerekir. Hem yıkacak personel hem de çevre korunmalıdır. Yeri gelir yıkılacak bina birkaç binanın arasında bitişik olarak yer alır ve bu durumda diğer binaların yıkımdan zarar görememesi gerekir. Aynı zamanda ücreti yüksektir. Ancak biz en yakın hurdacılık olarak bina yıkım hizmetini ücretsiz sağlıyoruz. Karşılığında sizden ücret değil sadece hurda alıyoruz. Bu hizmetten yararlanmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Anadolu Yakasında Hurda Aldığımız Yerler

İstanbul Anadolu Yakasında hurda aldığımız İlçe, Semt ve Mahalleler aşağıda listelenmiştir.

Ataşehir İlçesinde; Ataşehir Merkez Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Esatpaşa Mahallesi, Ferhatpaşa Mahallesi, Fetih Mahallesi, İçerenköy Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kayışdağı Mahallesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, Mustafakemal Mahallesi, Namıkkemal Mahallesi, Örnek Mahallesi, Yeniçamlıca Mahallesi, Yenisahra Semti-Mahallesinde hurda alım hizmeti verilmektedir.

Beykoz İlçesinde  Beykoz Merkez Mahallesi, Acarkent Mahallesi, Acarlar Mahallesi, Anadoluhisarı Mahallesi, Anadolukavağı Mahallesi, Baklacı Mahallesi, Beykoz Mahallesi, Camlıbahçe Mahallesi, Çavuşbaşı Mahallesi, Çengeldere Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Çiğdem Mahallesi, Çubuklu Mahallesi, Fatih Mahallesi, Göktürk, Göztepe Mahallesi, Gümüşsuyu Mahallesi, İncirliköy Mahallesi, Kanlıca Mahallesi, Kavacık Semti-Mahallesi
Kadıköy İlçesi Mahallesi, Kadıköy Merkez Mahallesi, Acıbadem Mahallesi, Bostancı Mahallesi, Caddebostan Mahallesi, Caferağa Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Eğitim Mahallesi, Erenköy Mahallesi, Fenerbahçe Mahallesi, Feneryolu Mahallesi, Fikirtepe Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Kozyatağı Mahallesi, Koşuyolu Mahallesi, Merdivenköy Mahallesi, Odokuzmayıs Mahallesi, Osmanağa Mahallesi, Rasimpaşa Mahallesi, Sahrayıcedit Mahallesi, Suadiye Mahallesi, Zühtüpaşa Mahallesinden her nevi hurda alınmaktadır.

Kartal İlçesinde, Kartal Merkez Mahallesi, Atalar Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Gümüşpınar Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Karlıtepe Mahallesi, Kartal Mahallesi, Kordonboyu Mahallesi, Orhantepe Mahallesi, Orta Mahallesi, Petroliş Mahallesi, Rahmanlar Mahallesi, Soğanlık Mahallesi, Topselvi Mahallesi, Uğurmumcu Mahallesi, Yakacık Mahallesi, Yalı Mahallesi, Yukarı Mahallesi-Semti
Maltepe İlçesi Mahallesi, Maltepe Merkez Mahallesi, Adatepe Mahallesi, Altay Mahallesi, Altıntepe Mahallesi, Aydınevler Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Başıbüyük Mahallesi, Büyükbakkalköy Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Çınar Mahallesi, Dragos Mahallesi, Esnkent Mahallesi, Ferhatpaşa Mahallesi, Feyzullah Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Girne Mahallesi, Gülensu Mahallesi, Gülensuyu Mahallesi, İdealtepe Mahallesi, Küçükyalı Mahallesi, Yalı Mahallesi, Zümrütevler Mahallesi-Semtinden hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

Pendik İlçesinde Hurda Aldığımız Yerler

Pendik Merkez Mahallesi, Ahmetyesevi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Batı Mahallesi, Camçeşme Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Çınardere Mahallesi, Doğu Mahallesi, Dolayoba Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Esenler Mahallesi, Esenyalı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Güllübağlar Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, Harmandere Mahallesi, Kavakpınar Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, Kurtköy Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Orta Mahallesi, Ramazanoğlu Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Sapanbağları Mahallesi, Şeyhli Mahallesi, Velibaba Mahallesi, Yayalar Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Yeşilbağlar Mahallesi-Semti.

Ümraniye İlçesi Mahallesi, Ümraniye Merkez Mahallesi, Ademyavuz Mahallesi, Altınşehir Mahallesi, Armağanevler Mahallesi, Aşşağıdudullu Mahallesi, Atakent Mahallesi, Cemil Mahallesi, Çakmak Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Elmalıkent Mahallesi, Esenevler Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Esenşehir Mahallesi, Fatihsultanmehmet Mahallesi, Hekimbaşı Mahallesi, Huzur Mahallesi, Ihlamurkuyu Mahallesi, İnkilap Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kazımkarabekir Mahallesi, Madenler Mahallesi, Mehmetakif Mahallesi, Namıkkemal Mahallesi, Necipfazıl Mahallesi, Parseller Mahallesi, Saray Mahallesi, Site Mahallesi, Şerifali Mahallesi. Tantavi Mahallesi, Tatlısu Mahallesi, Tepeüstü Mahallesi, Topağacı Mahallesi, Yamanevler Mahallesi, Yukarıdudullu Mahallesi-Semti.

Üsküdar’da Hurda Aldığımız Mahalleler

Üsküdar Merkez Mahallesi, Acıbadem Mahallesi, Altunizade Mahallesi, Ayazma Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Beylerbeyi Mahallesi, Bulgurlu Mahallesi, Burhaniye Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Çengelköy Mahallesi, Çiçekçi Mahallesi, Doğancılar Mahallesi, Emek Mahallesi, Emniyet Mahallesi, Ferah Mahallesi, Fıstıkağacı Mahallesi, Gülfemhatun Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, İcadiye Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, Kandilli Mahallesi, Kısıklı Mahallesi, Küçüksu Mahallesi, Kuleli Mahallesi, Küplüce Mahallesi, Kuzguncuk Mahallesi, Libadiye Mahallesi, Muratreis Mahallesi, Nakkaştepe Mahallesi, Pazarbaşı Mahallesi, Selimiye Mahallesi, Sultantepe Mahallesi, Vaniköy Mahallesi, Yavuztürk Mahallesi, Zeynepkamil Mahallesi-Semtinden tüm hurdalarınızı değerinde alıyoruz.

Bununla beraber diğer tüm ilçe ve semtlerden hurda alımı yapıyoruz. Hurdalarınızı satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button