İçeriğe geç

Demir Hurdası Alan Hurdacı

Demir Hurdası Alan

Demir hurdası alımı yapan firmamız En Yakın Hurdacılık siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Demir Hurdası Alımı Yapıyoruz

Son yıllarda ülkemizin geri dönüşüm ve yeniden kullanım araştırmalarıyla atık sektörü önemli ölçüde büyümüştür. Özellikle endüstriyel şehirlerde, atık endüstrisinin büyümesi özellikle belirgindir. Bu doğrultuda İstanbul bölgesinde hurda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın en büyük önceliği müşterilerin hurda alım satımından memnun olmasıdır. Özellikle Hurda Alım Satım konusunda lütfen firmamızla iletişime geçiniz. Demir dediğimiz hurda çeşitleri genellikle NPU Demirler, NPI Demirler, NPL Köşebent, Silme ve Lema, Yuvarlak Demir, Kare Demirler, İnşaat Demir,  IPE Profil ve talaş vb. olarak ayrılır. Bu hurda demirlerin fiyatı türe göre değişmektedir.

Demir Hurdası Alan Hurdacı

Hurda demir, genellikle yeniden kullanılabilirliğini yitirmiş ve işlevsel değeri olmayan atık demirin adıdır. Endüstriyel ve ekonomik gelişmeye sahip ülkelerde hurdalar, yeni ürünler kadar değerlidir. Günümüzde demir talaşları Çin’de ve hatta dünyada en çok geri dönüştürülen malzemelerden biridir. Dünyadaki çeliklerin çoğu demirden üretilmektedir. Son yıllarda Çin’in inşaat sektörünün gelişmesiyle birlikte hurda demir çok sayıda ortaya çıktı. Fiyat demirin cinsine göre belirlenir.

Dkp hurdası genellikle demir üretimi ve kesimi yapan fabrikalardan elde edilir. Hurda DKP; ağır, kalın ve çekirdeksiz atık kategorilerine ayrılır. Dkp sac hurda, metal hurda ürünlerinde en kaliteli hammaddedir. Esnekliği sayesinde istenilen şekli verebilmektedir. Dkp hurda fiyatı, sıradan demirli metal hurdası ve inşaat demiri hurdasından daha yüksek. Şirketimiz, uzman iştiraklerle uzun yıllardır işbirliği yapmaktadır ve bölgenizdeki en yakın ve en pahalı hurda bayisini bulmanıza yardımcı olabilir. Şirketimiz, yerinde hurda demir alım satım işlemlerini gerçekleştirmekte ve yüksek fiyat garantisi vererek İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Size en yakın hurda bayisini ve en yüksek fiyatlı hurda bayisini bulmak için web sitemizdeki telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Demir Hurdası Alımı
Demir Hurdası Alımı

Demir talaşları, torna atölyesinde kalıpların ve diğer işlenmiş ürünlerin bir parçasıdır ve CNC ve torna tezgahlarında işlendiğinde yüzeyden paslanacaktır. Hurda demir hurda alım satım fiyatları diğer metal hurdalarından daha düşüktür. Çünkü bu hurda sadece demir cevherinden değil tüm metallerden elde edilmektedir. Binanın yıkılmasından sonra ortaya çıkan molozda yüksek oranda hurda demir var. Makul bir fiyata hurda demiri satarak yüksek kar elde edebilirsiniz. Bazı hurda tüccar şirketleri, moloz ve atıkları ayırmak için inşaat ekipmanı kullanır. İnşaat yıkım atıkları satın alan firmalarla kolayca iletişime geçmek için bizi arayabilirsiniz. Metal veya sacın kesme işlemi sırasında ortaya çıkan metal kalıntıları. Açığa çıkan sac hurda veya sac metal hurdayı geri dönüşüme uygun hale getirmek ve çelik organizasyonuna hammadde olarak tedarik etmek de faaliyetlerimiz arasındadır. İstanbul’daki şantiyelerde konteynır koymaktan kaynaklanan atık maliyetinin yüksek olmasını sağladık.

Hurda Demir Aldığımız Yerler

İstanbul anadolu yakasında ve avrupa yakasında hurda demir alımı yapmaktayız. Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Silivri, Pendik, Sultanbeyli, Şile, Çerkezköy ve diğer tüm ilçelerde hurda demir alımı yapmaktayız.

Call Now Button