Beylikdüzü Hurdacı

Beylikdüzü hurdacı firması olan En Yakın Hurdacılık, profesyonel hurdacılık hizmetleri ile 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

İstanbul Beylikdüzü İlçesi Hakkında

Beylikdüzü İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçedir. İstanbul’un Beylikdüzü ilçesi içerisinde bulundurduğu imkanların yanı sıra coğrafi konumu ve temizliği ile Avrupa kenti standartlarındadır. Beylikdüzü’nde her yıl balık festivali gerçekleştirilmekte, gelen misafirlere balık-ekmek ve etli pilav ikram edilmektedir. Balıkçılar tekneleri ile denize açılıp balık tutma yarışması yapmaktadır.

Beylikdüzü’ne gezmeye gittiğiniz zaman görmeniz gereken yerlerden bir diğeri ise Balıkçı Kenan Deniz Canlıları Müzesi’dir. Ayrıca şehir merkezine bağlı olan Haramidere mahallesinde bulunan Kapıağası (Haramidere) Köprüsü’nü de görmenizi tavsiye ederiz. Yeşillikler arasında kafanızı dinlemek istiyorsanız, Beylikdüzü Yaşam Vadisi sizlere kapılarını açmakta. Burada doğayla iç içe bir şekilde olursunuz. Beylikdüzü denize kıyısı olması ve kaliteli yaşam kriterleri sayesinde Uluslararası Yat Limanı için kucak açmıştır. Beylikdüzü ilçesinde Türkiye’nin en büyük konteyner limanı bulunmaktadır. Bu liman dünyanın en büyük 50 limanı arasına girmiştir. Aynı zamanda Yakıt Dolum ve Dağıtım Tesislerinin de bulunduğu Beylikdüzü ilçesi, Termik Santral de bulundurmaktadır.

Beylikdüzü Hurdacı

Bu kadar çok sanayinin geliştiği bir ilçede ne kadar çok atık oluşabilir akla sığmaz. Bu atıkların hepsini yok etmek büyük bir kayıp olacaktır. Atıkları çöpe atıp yok etmek yerine, En Yakın Hurdacılık ile iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’un her ilçesinde olduğu gibi izlere Beylikdüzü ilçesinde de hizmet vermekteyiz. Dilerseniz hurdalarınızı adresten teslim edebilir, dilerseniz de bizlere ulaştırabilirsiniz. Bizlere vereceğiniz her türlü metal, plastik, kağıt ve daha bir çok hurdanızı merkezlerimizde en küçük yapılarına ayırarak tekrardan sanayiye katıyoruz. Ham madde ihtiyacını azaltıyoruz ve enerjiden tasarrufu sağlıyoruz.

İstanbul Hurdacı

Beylikdüzü Hurdacı

En Yakın Hurdacılık olarak sizlere sunduğumuz deneyimli hizmetimizle, Beylikdüzü gibi sanayinin ve ticaretin bu denli geniş çaplı olduğu ilçelerimizde sizlerden hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Malzemelerinizi deneyimimizle birlikte en doğru şekilde geliştirip tekrardan kullanıma sunacağımıza dair bize güveniniz tam olsun.

Kullandığımız yöntemlerle ve her türlü hurda alımı yapmamızla birlikte, sizlere vereceğimiz deneyimli hizmeti her bölgede gerçekleştirmekteyiz. İstanbul gibi mega kentlerde doğayı ve ticareti belirli bir düzene oturtmak zor gibi görünse de öyle değildir. Elimizdeki kaynakları sonuna kadar kullanarak, sizler için tekrardan kullanılabilecek eşyalar ortaya koymaktayız. Bu şekilde doğal kaynaklarımızı çok daha az tüketmekteyiz ve işimizi daha hızlı gerçekleştirmekteyiz. Ham maddeleri belirli aparatlara çevirmek süreç isterken, hurdaları tekrar kullanılabilir hale getirmek daha kısa süreli bir işlemdir.

Beylikdüzü’nde Hurda Aldığımız Mahalleler

 • ADNAN KAHVECİ MAHALLESİ HURDACILIK
 • BARIŞ MAHALLESİ HURDACILIK
 • BEYLİKDÜZÜOSB MAHALLESİ HURDACILIK
 • BÜYÜKŞEHİR MAHALLESİ HURDACILIK
 • CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACILIK
 • DEREAĞZI MAHALLESİ HURDACI
 • GÜRPINAR MAHALLESİ HURDACI
 • KAVAKLI MAHALLESİ HURDACI
 • MARMARA MAHALLESİ HURDACI
 • SAHİL MAHALLESİ HURDACI FİRMASI
 • YAKUPLU MAHALLESİ HURDACI FİRMASI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.