İçeriğe geç

Beylikdüzü Hurdacı

Beylikdüzü hurdacı firması olan En Yakın Hurdacılık, profesyonel hurdacılık hizmetleri ile 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

İstanbul Beylikdüzü İlçesi Hakkında

Beylikdüzü İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçedir. İstanbul’un Beylikdüzü ilçesi içerisinde bulundurduğu imkanların yanı sıra coğrafi konumu ve temizliği ile Avrupa kenti standartlarındadır. Beylikdüzü’nde her yıl balık festivali gerçekleştirilmekte, gelen misafirlere balık-ekmek ve etli pilav ikram edilmektedir. Balıkçılar tekneleri ile denize açılıp balık tutma yarışması yapmaktadır.

Beylikdüzü’ne gezmeye gittiğiniz zaman görmeniz gereken yerlerden bir diğeri ise Balıkçı Kenan Deniz Canlıları Müzesi’dir. Ayrıca şehir merkezine bağlı olan Haramidere mahallesinde bulunan Kapıağası (Haramidere) Köprüsü’nü de görmenizi tavsiye ederiz. Yeşillikler arasında kafanızı dinlemek istiyorsanız, Beylikdüzü Yaşam Vadisi sizlere kapılarını açmakta. Burada doğayla iç içe bir şekilde olursunuz. Beylikdüzü denize kıyısı olması ve kaliteli yaşam kriterleri sayesinde Uluslararası Yat Limanı için kucak açmıştır. Beylikdüzü ilçesinde Türkiye’nin en büyük konteyner limanı bulunmaktadır. Bu liman dünyanın en büyük 50 limanı arasına girmiştir. Aynı zamanda Yakıt Dolum ve Dağıtım Tesislerinin de bulunduğu Beylikdüzü ilçesi, Termik Santral de bulundurmaktadır.

Beylikdüzü Hurdacı

Bu kadar çok sanayinin geliştiği bir ilçede ne kadar çok atık oluşabilir akla sığmaz. Bu atıkların hepsini yok etmek büyük bir kayıp olacaktır. Atıkları çöpe atıp yok etmek yerine, En Yakın Hurdacılık ile iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’un her ilçesinde olduğu gibi izlere Beylikdüzü ilçesinde de hizmet vermekteyiz. Dilerseniz hurdalarınızı adresten teslim edebilir, dilerseniz de bizlere ulaştırabilirsiniz. Bizlere vereceğiniz her türlü metal, plastik, kağıt ve daha bir çok hurdanızı merkezlerimizde en küçük yapılarına ayırarak tekrardan sanayiye katıyoruz. Ham madde ihtiyacını azaltıyoruz ve enerjiden tasarrufu sağlıyoruz.

İstanbul Hurdacı
Beylikdüzü Hurdacı

En Yakın Hurdacılık olarak sizlere sunduğumuz deneyimli hizmetimizle, Beylikdüzü gibi sanayinin ve ticaretin bu denli geniş çaplı olduğu ilçelerimizde sizlerden hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Malzemelerinizi deneyimimizle birlikte en doğru şekilde geliştirip tekrardan kullanıma sunacağımıza dair bize güveniniz tam olsun.

Kullandığımız yöntemlerle ve her türlü hurda alımı yapmamızla birlikte, sizlere vereceğimiz deneyimli hizmeti her bölgede gerçekleştirmekteyiz. İstanbul gibi mega kentlerde doğayı ve ticareti belirli bir düzene oturtmak zor gibi görünse de öyle değildir. Elimizdeki kaynakları sonuna kadar kullanarak, sizler için tekrardan kullanılabilecek eşyalar ortaya koymaktayız. Bu şekilde doğal kaynaklarımızı çok daha az tüketmekteyiz ve işimizi daha hızlı gerçekleştirmekteyiz. Ham maddeleri belirli aparatlara çevirmek süreç isterken, hurdaları tekrar kullanılabilir hale getirmek daha kısa süreli bir işlemdir.

Fosfor bronz, soyma bakır, lama bakır imalat artığı (elektrolitik), antkron kırma (kalın kırma), ttr kırma (ince kırma), külçe bakır %98, bakır talaşı, kırkambar kırma bakır, kırkambar bakır, kızıl parça rg5 (dişli , yatak, burç vb.), kızıl talaşı rg5, araiş sarı ms-70, araiş sarı ms-64 hurdalarınız firmamız tarafından alınır. Bunların yanı sıra fermuar talaşı pirinç (imalat artığı), sarı külçe ms58, çubuk talaşı ms58, kırkambar sarı, radyatör (oto radyatör), su saati (sökülmemiş), alüminyum bronz talaşı cu75-80 (alaşımlı), çinko, kurşun levha (hurda), cuni30 beyaz bafon, alüminyum klima radyatörü (bakırlı petek) hurdalarınız da yine firmamızca alınmaktadır. Tel alüminyum, araiş levha alüminyum, ofset matba alüminyumu, profil boyasız ve eloksal kaplı, jant alüminyum, folyo alüminyum, boyalı levha alüminyum, profil tastabak karışık, çatı alüminyumu, sert alüminyum (blok), kutu alüminyum, alüminyum sert talaşı, tel alüminyum çelikli ve plastikli (alpekli), nikel şablon, krom 316, krom 304, krom 430, dkp, ekstra, karışık ve toplama hurdalarınız için en yüksek değerden ödeme yapılır. Talaş, bakır filmaşin f8, bakır katot, çinko külçe, nikel anot, kalay külçe, kurşun külçe, zamak külçe, dalgıç pompa kablosu, ptt kablo içi (deşe), ptt kablo içi yağlı (deşe), şantiye kablosu (enerji ve tesisat karışık), karışık kablo, hss hava çeliği, torna elmas ucu, titanyum talaşı, titanyum hurdası satmak için hemen bizi arayın.

Beylikdüzü’nde Hurda Aldığımız Mahalleler

 • ADNAN KAHVECİ MAHALLESİ HURDACILIK
 • BARIŞ MAHALLESİ HURDACILIK
 • BEYLİKDÜZÜOSB MAHALLESİ HURDACILIK
 • BÜYÜKŞEHİR MAHALLESİ HURDACILIK
 • CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACILIK
 • DEREAĞZI MAHALLESİ HURDACI
 • GÜRPINAR MAHALLESİ HURDACI
 • KAVAKLI MAHALLESİ HURDACI
 • MARMARA MAHALLESİ HURDACI
 • SAHİL MAHALLESİ HURDACI FİRMASI
 • YAKUPLU MAHALLESİ HURDACI FİRMASI

Beylikdüzü Bakır Alan Hurdacı

Beylikdüzü ilçesinde Beylikdüzü Hurdacı firmamız bakır hurdası almaktadır. Müşterilerimiz tarafından satılmak istenen bakır hurdaları satın alınmakta ve geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Bakır hurdaları için en yüksek seviyeden ödeme yapılarak müşterilerimizin en yüksek kazancı elde etmesi sağlanmaktadır. Firmamız ile iletişime geçilmesi halinde en kısa sürede adrese gidilerek bakır hurdaları yerinden alınmaktadır. Bizlere 7/24 ulaşabilir ve bakır hurdalarınız ile diğer tüm hurdalarınızı satabilirsiniz. Bakır hurdası çeşitlerinin her biri için bize ulaşabilirsiniz. Sizlere her zaman bir telefon mesafesinde bulunuyor ve Beylikdüzü ilçesi içinde yer alan her adrese servis sağlamaktadır.

Call Now Button