İçeriğe geç

Bakır Hurdası Alan Yerler

bakır hurdası

Bakır hurdası alımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Her çeşit bakır hurdası değerinde alınır. Bakır hurdası alan firmalar arasında öncüyüz.

Bakır Hurdası Alan Yerler

Bakır hurdası, bakır ve türevi metallerin eskimesi kullanılmaz hale gelmesi sonucunda oluşur. Bu hurdaların değerlendirilmesi gerekir. Çöpe atılması ya da doğaya atılması çevreye zarar verir. Bu kapsamda geri dönüşüme kazandırılmaları gereklidir. Bakır hurdası fiyatları değişiklik göstermektedir. Hurda piyasasına göre sürekli değişiklik olmaktadır.

Hurda bakırın mali değeri çok yüksektir. Bununla birlikte, çok yüksek elektrik iletkenliği nedeniyle bakır, özellikle kablo endüstrisinde yaygın olarak kullanılan bir malzemedir. Kullanım süresinin sona ermesi ve ekonomik faydaların ortadan kalkmasıyla birlikte hurda bakır malzemeler için farklı geri dönüşüm yöntemleri ortaya çıkmaya başladı. Bu sayede bakır, çeşitli sektörlere yeniden kazandırılmış ve ekonomiye katkı sağlamıştır. Geri dönüşüm, hurda bakırdaki saf bakır metali çalışır duruma getirerek gerçekleştirilir. En yakın hurda satıcısı da hurda bakırınızı alacak ve geri dönüşüm yoluyla ekonomiye katkıda bulunmanıza yardımcı olacaktır.

Bakır Hurdası Alımı

Bakır Hurdası Alımı

Bakır Hurdası Çeşitleri

Bakır hurdası tek çeşit değildir. Kullanım alanlarına göre bakır çeşitlidir.

  • Çubuk,
  • Tel,
  • Boru,
  • Rulo,
  • Levha,
  • Şerit,
  • Lama,
  • Kangal Boru,
  • Bağlantı elemanları

şeklinde bakır hurdası türevleri bulunmaktadır. Bunların her biri farklı bir fiyat olarak değerlendirilmektedir.. Her biri tarafımızca ayrı ayrı değerlendirilir.

Bakır Hurdası Fiyatları

Bakır hurdası fiyatları için sabit bir fiyat yazamamaktayız. Zira döviz fiyatları ve borsa fiyatları bunu  doğrudan etkilemektedir. Ayrıca İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda mevcut hurda bakır fiyatı da etkili bir şekilde değişti. Yabancı para cinsinden ifade edilen fiyat listelerinde sık sık değişiklikler oluyor. Bu nedenle 1 haftadan sonra bugün bir kilogram hurda bakır fiyatı aynı olmayabilir. Fiyatlar hakkında net bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız aracılığıyla bakır hurdasının cinsini ve kalitesini belirleyebilirsiniz. Bu, sağlıklı fiyatlandırma için çok önemlidir.

Hurda Bakır Alan Fabrika

Bakır alan fabrika arayışı son dönemde ön plana çıkmıştır. Bu konuda sizlere firmamız hizmet sunmaktadır. En Yakın Hurdacılık, hurda sektörünün teknolojik gelişimine çok önem veren ve bu alana yoğun yatırımlar yapan bir şirkettir. Aynı misyon ve vizyona sahip iştirakleri ile uzun süredir bu alanda faaliyet göstermiştir.

İstanbul bölgesinde müşteri memnuniyetine en çok değer veren firmaların başında geliyoruz  En Yakın Hurdacı, müşterilerini sadece hurda işi hakkında bilgilendirmekle kalmıyor, aynı zamanda diğer şirketlere göre de müşterilerine en yüksek fiyatı sunan şirket olarak ön plana çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button