İçeriğe geç

Bakır Hurdası

bakır hurdası

Bakır hurdası alımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Her çeşit bakır hurdası değerinde alınır. Bakır hurdası alan firmalar arasında öncüyüz. Soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, yanmış bakır hurdası ve diğer tüm bakır hurdaları için bizi arayabilirsiniz.

Bakır Hurdası

Bakır hurdası, iletişim hatlarında kullanılan ve iletkenlik özelliği bulunan, yumuşak yapıya sahip olması nedeniyle şekillendirilebilir özelliğe sahip metal türüdür. Isı iletkenliğine sahip olması, soğutma sisteminde kullanılmasına neden olmaktadır. Ulaşımda, elektronik eşyalarda, endüstri sektöründe, boya sanayisi, kuyumculuk gibi alanlarda kullanıldığından, hurda çeşitleri arasında değeri en yüksek olan hurda çeşidi olarak bilinir.

Tel bakır, kırk kabuklu bakır, soyulmuş bakır, lama bakır gibi çeşitleri bulunan bakır, paslanma yapmadığından ve dayanıklı yapıya sahip olmasından dolayı birçok sektörde ve kaplama alanında kullanılmaktadır. Birçok alanda kullanılan bakır, özelliğini kaybederek kullanılamaz duruma gelse bile değerini kaybetmediğinden bakır hurdası hurdacılık sektöründe önem verilen hurda çeşitleri arasında yer alır.

Bakır Hurdası Fiyatları

Bakır hurdası fiyatları, bakır çeşidine göre değişikliğe uğrar ve fiyatı belirleyici özellik gösterir. Bakır çeşitleri arasında antigron kırma, boru bakır, külçe bakır ve yanık bakır gibi bakır türleri bulunur ve bakırın değerli bir ürün olması, hurdasının da değerli olmasını sağlar. Bakır hurdasının fiyatını belirlemek için hurdanın tartılarak kilosunun belirlenmesi gerekir.

Elinizde satışını yapmak istediğiniz bakır hurdalarınızın bulunması durumunda hurdalarınızdan iyi bir gelir elde edebilmek amacı ile güncel hurda fiyatlarını takip edebilirsiniz. 2022 bakır hurdası fiyatları piyasa da sürekli değişikliğe uğrayabilmekte olduğundan, en güncel hurda fiyat tarifesini öğrenmek için firmamızı 7/24 arayarak bilgi alabilir, satış işlemi başlatmak için ise kayıt işlemi oluşturabilirsiniz.

Bakır Hurdası Alan Yerler

Bakır hurdası, bakır ve türevi metallerin eskimesi kullanılmaz hale gelmesi sonucunda oluşur. Bu hurdaların değerlendirilmesi gerekir. Çöpe atılması ya da doğaya atılması çevreye zarar verir. Bu kapsamda geri dönüşüme kazandırılmaları gereklidir. Bakır hurdası fiyatları değişiklik göstermektedir. Hurda piyasasına göre sürekli değişiklik olmaktadır.

Hurda bakırın mali değeri çok yüksektir. Bununla birlikte, çok yüksek elektrik iletkenliği nedeniyle bakır, özellikle kablo endüstrisinde yaygın olarak kullanılan bir malzemedir. Kullanım süresinin sona ermesi ve ekonomik faydaların ortadan kalkmasıyla birlikte hurda bakır malzemeler için farklı geri dönüşüm yöntemleri ortaya çıkmaya başladı. Bu sayede bakır, çeşitli sektörlere yeniden kazandırılmış ve ekonomiye katkı sağlamıştır. Geri dönüşüm, hurda bakırdaki saf bakır metali çalışır duruma getirerek gerçekleştirilir. En yakın hurda satıcısı da hurda bakırınızı alacak ve geri dönüşüm yoluyla ekonomiye katkıda bulunmanıza yardımcı olacaktır.

Bakır Hurdası Alımı
Bakır Hurdası Alımı

Bakır Hurda Çeşitleri

Bakır hurdası tek çeşit değildir. Kullanım alanlarına göre bakır çeşitlidir.

  • Çubuk,
  • Tel,
  • Boru,
  • Rulo,
  • Levha,
  • Şerit,
  • Lama,
  • Kangal Boru,
  • Bağlantı elemanları

şeklinde bakır hurdası türevleri bulunmaktadır. Bunların her biri farklı bir fiyat olarak değerlendirilmektedir.. Her biri tarafımızca ayrı ayrı değerlendirilir.

Hurda Bakır Alan Fabrika

Bakır alan fabrika arayışı son dönemde ön plana çıkmıştır. Bu konuda sizlere firmamız hizmet sunmaktadır. En Yakın Hurdacılık, hurda sektörünün teknolojik gelişimine çok önem veren ve bu alana yoğun yatırımlar yapan bir şirkettir. Aynı misyon ve vizyona sahip iştirakleri ile uzun süredir bu alanda faaliyet göstermiştir.

İstanbul bölgesinde müşteri memnuniyetine en çok değer veren firmaların başında geliyoruz  En Yakın Hurdacı, müşterilerini sadece hurda işi hakkında bilgilendirmekle kalmıyor, aynı zamanda diğer şirketlere göre de müşterilerine en yüksek fiyatı sunan şirket olarak ön plana çıkıyor.

Bakır Hurdası Alan Hurdacı

Bakır Hurdası alan hurdacı firmamız En Yakın Hurdacılık ile hemen iletişime geçebilir ve hurda bakır satışı yapabilirsiniz. Hurda bakır alan firmalar içerisinde ilk sıradayız.

Call Now Button