İçeriğe geç

Tepecik Hurdacı

Hurda Alan Yerler

Tepecik Hurdacı

Hurdacılık hizmetini büyük bir azimle sürdürmekte olan Tepecik hurdacı firmamız, hizmetini Büyükçekmece ilçesinde sağlamaktadır. Hurda haline gelmiş, kullanılması mümkün olmayan ürünlere çöp gözüyle bakılmakta, mali değerlerinin ve dönüşümünün mümkün olduğu göz ardı edilmektedir. Firma olarak bizler, halkımızı bilinçlendirmek, hurdaların mali değeri olduğu hakkında bilgilendirme yapmak, hurdanın önemine dikkat çekmek istemekteyiz.

Hurda, geri dönüştürülebilir özelliğe sahiptir ve tesislerde işlenerek yeniden kullanılabilir hale getirilebilir. Hurdalar işlendiğinde ekonominin gelişmesinde oldukça büyük bir katkıya sahip olur. Böylesine büyük bir ekonomik değere sahip hurda çeşitlerinin doğaya atılarak zayi edilmesiyle birlikte doğanın kirletilmesi de söz konusudur. Tepecik hurdacı firmamızı her türlü hurdalarınızın satış işlemleri için arayabilirsiniz.

Tepecik Bakır Alan Hurdacı

Bakır hurdalarınızı Tepecik Hurdacı olarak satın alıyoruz. Elinizde bulunan tüm hurda bakır çeşitleri için firmamızı arayabilirsiniz. Adresinize gelerek bakır hurdalarınızı yerinden tartarak alıyoruz. Öncelikle bakır hurdalarınız türüne göre ayrıldıktan sonra tartımı yapılır ve satın alınır. Alındıktan sonra da geri dönüşüm tesisimize getirilerek dönüşümleri sağlanır. Hurda bakır metalleriniz firmamız tarafından en yüksek değerden satın alınır. Bize günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Kırkambar bakır hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır talaş hurdası, bakır radyatör ve kazan hurdası, bakır külçe hurdası, yanık bakır hurdası, bakır kablo hurdası, bakır boru hurdası gibi tüm bakır hurdası çeşitleri firmamızca satın alınır. Bunların yanı sıra bakır alaşımları olan bronz ve pirinç hurdaları da yine tarafımızca satın alınmaktadır.

Tepecik Kablo Alan Hurdacı

Tepecik bölgesinde kablo hurdalarına sıkça rastlanmaktadır. Hurdacı firmamız Tepecik Hurdacısı da bu kağsamda oluşan kablo hurdalarını en yüksek fiyattan satın almaktadır. Hurda satmak isteyen müşterilerimiz kablo hurdalarını en yüksek fiyattan değerlendirmek istediklerinde tepecik hurdacı firmamıza ulaşım sağlayabilirler. Her nevi hurdanız her zaman Tepecik hurdacısı tarafından değerlendirilmektedir.

Tepecik Alüminyum Alan Hurdacı

Alüminyum hurdalarınızı en yüksek fiyattan alacak hurdacı aradığınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurdacı firmamız Tepecik hurdacısı alüminyum hurdası alımı yapmaktadır. Tüm alüminyum hurdası çeşitleri için  bize ulaşabilirsiniz. Adresinize gelerek alüminyum hurdalarınızı alıyoruz. Ödemesini sizlere peşin ve nakit olarak yapıyoruz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Call Now Button