İçeriğe geç

Sarı Hurdası

Sarı hurdası alan yerler ya da pirinç hurdası alan firmalar aradığınızda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız tarafından sarı hurdası olarak bilinen pirinç hurdalarınız en yüksek fiyattan satın alınır ve geri dönüşüme gönderilir.

Sarı Hurdası Alan Yerler

Günümüzde sarı hurdası olarak bilinen hurda çeşidi halk arasında pirinç hurda veya pirinç olarak da birçok kişi tarafından bilinmektedir. Sarı hurdasının ham maddesi pirinçtir diyebiliriz. Sarı hurdası geri dönüşüm bakımdan oldukça önemli bir hurdadır. Sarı hurdası aşınması ve kırılması çok zor olan bir maddedir diyebiliriz. Çevremizde aktif bir şekilde kullandığımız ve sarı hurdası niteliği taşıyan ürünlerin başında; anahtarlar , kilitler , vanalar gibi birçok ürün yer almaktadır. Sarı hurdaların içinde bakır alaşımı olduğundan dolayı diğer hurdalara göre daha kolay şekil alabilmektedirler. Hurdacı firmamız Hurda olarak hurda alan yerler ve hurda alan firmalar arasındayız. Uzman Hurda şirketi olarak sizlerin sarı hurdasını en yüksek fiyattan alıyoruz ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Sarı Pirinç Hurda Fiyatı

Sarı pirinç hurdası olan birçok kişi internet üzerinde sarı pirinç hurda fiyatı şeklinde aramalar yapmaktadır. Hurdacı olarak sarı pirinç hurda alan firmalar arasındayız. Elinizde bulunan sarı pirinç hurdalara en yakın hurdacı olarak en yüksek fiyatları vermekteyiz. Sizlerden aldığımız hurdaları en kısa sürede geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Pek çok hurdacı firması olup bu firmalara göre pirinç hurdası fiyatları değişiklik göstermektedir. Ancak firmamız bu firmalar içerisinde hurda sarı metalleri en yüksek fiyattan alan hurdacı firmasıdır. Bizlere günün her saatinde ulaşım sağlayarak hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Sarı Pirinç Hurda Fiyatı 2022

Günümüzde hurda fiyatları oldukça fazla bir şekilde değişkenlik göstermektedir. Bu sebepten dolayı sarı pirinç hurda fiyatı 2022 de oldukça farklılık göstermektedir. Firmamız olarak sizlerin elinde bulunan sarı pirinç hurdalara en yüksek fiyatı 2022 yılında da vermeye devam etmekteyiz. Bizlerden en güncel hurda fiyatlarını öğrenebilmek için web sitemiz üzerinde bulunan iletişim adreslerinden ve cep telefonu numaralarımızdan bizi günün her saati arayarak bilgi alabilirsiniz. Firmamız olarak 7 / 24 bir şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Firmamız olarak sizlerden hurda alım macerasını en profesyonel bir şekilde yönetiyoruz.

Call Now Button