İçeriğe geç

Mimarsinan Hurdacı

Hurdacı

Mimarsinan Hurdacı

Mimarsinan hurdacı firmamız, Büyükçekmece ilçesinde aynı zamanda Büyükçekmece Hurdacı olarak hurdacılık işi yaparak siz değerli müşterilerimizden kullanım ömrünü tamamlamış hurda atıkları toplamakta ve bu atıkların işlenmesi ile birlikte ekonomiye geri kazandırılması sağlanmaktadır. Hurda çeşitleri arasında en çok kazanç sağlayan tür bakır hurdasıdır ve bakır hurdasının da pek çok çeşidi bulunmakta ve bu çeşitlilik fiyatlara yansımaktadır.

Hurdanızın türü ne olursa olsun, firmamız tarafından en iyi fiyat verilerek gerçek değeri üzerinden satın alınmaktadır. Satın aldığımız hurdalarınız için ödeme nakit olarak anında yapılmakta ve hurdalarınız araçlarımızla geri dönüşüm tesislerine taşınmaktadır. Mimarsinan hurdacı firmamızı her türlü geri dönüştürülmesi mümkün olan hurda çeşitlerinin satış işlemleri için 7/24 arayarak adresinizi iletebilirsiniz.

Mimarsinan Bakır Alan Hurdacı

Büyükçekmece Mimarsinan semtinde firmamızca bakır hurdalarınız satın alınır. Alınan bakır hurdaları geri dönüşüm işlemleri uygulandıktan sonra yeni ürünlerin yapımında kullanılmak üzere gönderilir. Böylelikle hem hurda satan kişiler yüksek kazanç elde eder hem üreticiler ucuz hammaddeye daha kısa sürede ulaşırlar. Firmamız Mimarsinan hurdacısına hurda satmak için 7/24 ulaşabilir ve hurda bakır satabilirsiniz. Bakır hurdası fiyatlarını öğrenmek için bizi arayın.

Mimarsinan Kablo Alan Hurdacı

Mimarsinan hurdacısı olan firmamız Kablo hurdası alımı da yapmaktadır. Kablo hurdalarının geri dönüştürülebilir olması nedeniyle hurdacılar bunları almakta ve gerekli işlemleri uygulamaktadır. Mimarsinan hurda kablo alan firmalar içerisinde ilk sırada yer alan firmamıza ulaşım sağlayarak kablo hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.  Tüm kablo hurdası çeşitleri için bizi arayabilir ve hem hurda kablo fiyatlarını öğrenebilir hem de kablo hurdası satabilirsiniz.

Mimarsinan Alüminyum Alan Hurdacı

Alüminyum hurdası satmak isteyen müşterilerimizi Mimarsinan Hurdacı firmamıza bekliyoruz. Firmamız tarafından alüminyum hurdalarınız satın alınır ve gri dönüşüme kazandırılır. Günün her saatinde hurda satmak için bizi arayabilirsiniz. Alüminyum hurdalarınız yerinden alınmaktadır. Alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum kablo hurdası, alüminyum petek ve radyatör hurdası gibi tüm alüminyum hurdası çeşitleri için bizi arayabilirsiniz.

Mimarsinan Sarı Hurdası Alan Hurdacılar

Sarı hurdalarınız veya diğer adı ile pirinç hurdalarınız da Mimarsinan hurdacı tarafından değerlendirilmektedir. Hurda pirinç metalleri oldukça yüksek fiyatlı olduğundan yüksek kazanç bırakmaktadır. Hurdacı firmamız ile iletişime geçerek pirinç hurdası satabilirsiniz. Firmamızca sarı hurdaları alımında her zaman müşteri ilk sırada tutulmakta ve en yüksek kazanç bırakılmaktadır.

Call Now Button