İçeriğe geç

Krom Hurdası Alan Hurdacı

Krom hurdası nedir? Krom metali nedir? Krom nedir? Krom nerelerde kullanılır? Krom fiyatı nedir? Tüm soruların cevabını sunuyoruz. Hurdacı firmamız Krom hurdası alımında siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Krom Hurdası

Krom periyodik cetvelde bulunan metal türlerinden biridir. Aynı zamanda bir elementtir. En büyük özelliği ise havaya karşı direncidir. Paslanmaz özelliğe sahip olan krom hem saf olarak hem de değişik alaşımlarla pek çok alanda kullanılır. Kullanıldığı alanda kullanılmaz duruma geldiğinde işe oluşan metale krom hurdası denir. Krom hurdalarınız en yakın hurdacı firmamızca yüksek fiyatlardan alınarak geri dönüşüme kazandırılır. Hurdaların geri dönüşüme kazandırılmasını istediğinizde yapmanız gereken şey bizi aramaktır.

Krom Hurdası Nerelerde Kullanılır?

Krom metalinin kullanım alanı oldukça geniştir. Paslanmaz oluşu kullanım alanını daha da genişletmektedir. Krom metalinin başlıca kullanım alanları şunlardır:

  • Metalurji alanı
  • Kimya sektörü
  • Ateşe dayanıklı malzeme üretimi
  • Döküm sanayisi ve endüstrisi
  • Otomotiv sektörü
  • Mutfak metalleri
  • Banyo metalleri

Krom Hurdası Fiyatları

Krom hurdası fiyatları oldukça yüksektir. Ancak net bir fiyat verilmemektedir. Krom hurdasının saflığına ve türüne göre fiyat değişiklik gösterir. Bunun yanı sıra hurda borsasındaki değişimlerden de etkilenmektedir. Bu nedenle krom hurdası fiyatları haftadan haftaya hatta bazen günden güne değişiklik gösterir. En doğru fiyat bilgisi için hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Size anlık krom hurdası fiyatı verilir. Krom hurdalarınızı yüksek fiyattan değerlendirmek istiyorsanız da hiç vakit kaybetmeden bizi arayın. Gelip adresinizden hurdalarınızı satın alalım.

Krom Hurdası Nasıl Alınır

Krom hurdalarınız adresinizden teslim alınır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun hurdalarınız için adresinize en yakın şubemizden araç gönderilir ve hurdalarınız yüksek fiyattan alınır. Hurdalarınız için adresinize gelindiğinde hurdalarınız tartılır ve fiyatlandırılır. Sadece krom hurdalarınız değil tüm hurda türleriniz satın alınır. Hurda satmak için yapmanız gereken tek şey bizi aramaktır.

Call Now Button