İçeriğe geç

Iğdır Hurdacı

En Yakın Hurdacı

Iğdır Hurdacı

Türkiye’nin en doğusunda yer alan Iğdır, doğal güzellikleri ile ön plana çıkan şehirlerimizden bir tanesidir.

En Yakın Hurdacılık olarak bizde Iğdır’da Hurdacılık alanında hizmet vermekteyiz. Hizmet anlayışımızı adaletle sürdürmekteyiz.

Hurdalarınızı en dolgun ücretlerle adresinize kadar gelip alıyoruz ve kendi araçlarımıza taşıyoruz. Sizden aldığımız bu hurdaları geleceğimiz için geri dönüşüme kazandırıyoruz, ekonomik gelişime büyük destek oluyoruz.

Müşteri memnuniyeti kendine ilke edinmiş bir firma olarak Iğdır’da Hurdacılık alanında sizler tarafından mevkii sahibi olmak bizlere güç ve onur veriyor. İşimizi aksatmadan maddi ve manevi kayıplara yol açmadan yapan tek firmayız.

Hurdacılık sektörünün öncüleri arasında yer almaktayız. Firmamız Iğdır Hurdacılık alanında evlerinize ve iş yerlerinize gelerek kullanım ömrü tükenmiş hurdalarınızı alarak sizlere maddi destek sağlıyoruz. Hizmeti En Yakın Hurdacılık ayrıcalığı ile yaşatmaya devam ediyoruz.

Iğdır Raf Hurdası Alımı

Hurdacı firmamız Raf hurdası alımı yapmaktadır. Raf hurdalarınızı satın alıyoruz ve geri dönüşüme gönderiyoruz. Elinizdeki Raf hurdalarınızı satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en yakın hurdacı firmasıyız.

Raf hurdaları pek çok metalden oluşabilir. Kullanım alanına göre demir, alüminyum ya da çelik raflar olur. Hatta titanyum raflar bile mevcuttur. Tamamını satın alıyoruz. Raf hurdaları tarafımızca en yüksek fiyattan değerlendirilir.

Hurda raflar sizlerden alındıktan sonra geri dönüşüme aktarılır. Böylelikle yeniden hammadde haline gelir. Bu nedenle siz de hem elinizdeki hurdalardan kurtulup para kazanmak hem de geri dönüşüme ve metal üretimine katkı sağlamak için firmamızı arayarak raf hurdalarınızı satabilirsiniz.

Iğdır 430 Paslanmaz Hurdası Alımı

430 Paslanmaz Hurdası, oldukça sert bir içeriğe sahip, paslanmaz grubuna giren düşük seviyede karbonlu ve içeriğinde çok az krom barındıran bir üründür. Dünyada ve Türkiye’de 430 Paslanmaz Hurdası hurdacılık alanında gözde ürünlerden biridir. Biz Iğdır Hurdacı olarak 430 Paslanmaz Hurdasını ve çeşitlerini en yüksek fiyatlar ile bizlerle iletişim kurmanız halinde istediğiniz zaman istediğiniz yerden gelip almaktayız.

Call Now Button