İçeriğe geç

Asansör Hurdası

Asansör Hurdası Alımı

Asansör hurdası alımı, kendi hurda firmamız bünyesinde kendi personellerimiz ile profesyonel düzeyde sizlere sunduğumuz hizmetlerimizden birisidir.

Son dönemlerde asansör kullanımı neredeyse tüm ev ve iş yerlerinde yaygın olmaya başlamıştır. Haliyle bu sektörde yıllık bakım ve parça değişimi sonrasında çıkan hurda sayısı da artmaya başlamıştır. Bizler de bu noktada dilediğiniz zaman adresinize kadar gelerek asansör hurdanızı değeri karşılığında alarak sizlere anında ödeme yapmaktayız.

Geniş bir hizmet ağına sahip olan firmamız, asansör hurdası alımlarında sizlere kapsamlı ve hakkaniyetli hizmet sunmaktadır.

Asansör Hurdası Fiyatları

Hurda alımını günümüzde birçok firma yapıyor olsa da burada firmanın adaletli ve profesyonel olması son derece önemlidir. Hurda sektöründe başarısını ve güvenilirliğini kanıtlamış bir firma olarak bizler tüm bu değerlere sahibiz.

Bir telefon kadar uzağınızda olan firma personellerimiz, söküm işlemlerinizi sizin yanınızda yapar ve hurdalarınızı sizin yanınızda tartarak anında ödemenizi nakit olarak yapar. Hurdalarınızı kenarda bekletmek ya da çöpe atmak yerine bizimle iletişime geçerek kazanca çevirebilirsiniz. Asansör hurdası fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özellikle İstanbul, Ankara, Kocaeli, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Çanakkale, Bursa, Balıkesir, Bilecik, Sakarya, Kütahya illerinden bizimle günün her saatinde iletişim kurabilirsiniz.

Call Now Button