İçeriğe geç

Ankara Hurdacı

Ankara Hurdacı firmamız siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olup her nevi hurdanızı satmak için iletişime geçebilirsiniz. Hurdacı firmamız ile günün her saati iletişime geçebilirsiniz. Ankara ilçeleri olan Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle’de hurdacı olarak çalışıyoruz.

Ankara Hurdacı

Ankara Hurdacı firması aradığınızda karşınıza çıkan ilk hurdacı firmalarından biriyiz. Hurdacı firmamız Ankara ilinde her ilçede hurdalarınızı yüksek fiyattan satın alır. Ankara en yakın hurdacı olarak çalışıyoruz ve tüm hurda türlerini satın alıyoruz.

Ankara hurdacı telefonu arayanlar sitemizdeki telefon numaralarına bakabilirler. Ankara ilindeki her mahalleden adresten hurda alımı yapıyoruz. Hurdalarınızı satmak için hiç vakit kaybetmeyin. Bizi arayın adresinize gelip hurdalarınızı tartıp ödemesini hemen nakit olarak yapalım.

Ankara Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Ankara’da size en yakın hurdacı olarak çalışıyoruz. Ancak sadece hurda alımı yapmıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin arzu ve istekleri doğrultusunda ekibimizi genişlettik ve pek çok alanda hizmet sağlıyoruz. Bunlardan biri de bina yıkım hizmetidir. Bu hizmeti ise sadece hurda karşılığı yerine getiriyoruz. Yıkılacak bina için yıkım hizmeti veriyor ve bu hizmet karşılığında sadece hurdaları alıyoruz. Hurda karşılığı bina yıkım hizmetinden yararlanabilmek için hemen bizi arayabilirsiniz.

Ankara Fabrika Sökümü

Ankara hurdacı firması olarak hizmet alanlarımızdan biri de fabrika sökümüdür. Hurdacı firmamız sökülecek fabrika için arandığında uzman ekibimiz söküm yapılacak alana giderek söküm işlemini uzmanlıkla yapar. Fabrika sökümü dilerseniz nakit ücret karşılığı dilerseniz de hurda karşılığı yapılır. Tamamen sizin tercihiniz doğrultusunda hizmet sunarız. Fabrika söküm hizmeti için hemen firmamızı arayın.

Ankara Metal Hurdaları Alımı

Ankara hurdacı firmamız tüm hurda türlerini satın almaktadır. Ancak bunlar arasında en önemli yeri metal hurdaları tutmaktadır. Metal hurdası sınıfında pek çok metal bulunur. Bunlardan bazıları demir, bakır, alüminyum, nikel, krom, kobalt, kurşun, pirinç, kızıl, antigron, kablo, tel, çelik, tufal, vb.dir. Bu metal hurdaların tamamı firmamıza yüksek fiyattan satın alınır. Hurdalarınızı satmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey Ankara hurdacı firmamız ile iletişime geçmektir.

Call Now Button