İçeriğe geç

Tekirdağ Hurdacı

Hurda Alanlar

Tekirdağ hurdacı hizmetinizde olup tüm hurdalarınızı satın almakta ve bunları geri dönüşüme göndermektedir. Elinizde bulunan tüm hurdalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tekirdağ’ın ilçeleri olan Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Süleymanpaşa, Şarköy ilçelerinden bizi arayabilirsiniz. Her ilçeden hurda alımı yapıyoruz.

Tekirdağ Hurdacı

Tekirdağ, Türkiye’nin en kalabalık 23. şehri olarak, tarihi, ekonomisi ve göz alıcı doğası ile en çok turist gelen en önemli şehirlerindendir.

En Yakın Hurdacılık olarak çocuklarımıza bırakacağımız en önemli mirasın sağlıklı bir çevre olacağı kanaatindeyiz. Geri dönüşümü sağlanmayan her hurda çevremize inanılmaz zararlar vermektedir. Tekirdağ’da Hurdacılık alanında çocuklarımıza sağlıklı bir çevre bırakmak için faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

En Yakın Hurdacılık, olarak Tekirdağ Hurdacılık alanında geleceğimiz için fedakarlık etmekteyiz. Sizlerin de kullanmadığınız ya da ömrü tükenen metal eşyaları gelip kapınızdan alıyoruz. Üstelik sizlere dolgun ücretler karşılığında hizmet sunan tek firma olarak. Kullanılmayan her eşya hayatımızda fazlalıktır. Eğer sizin de  ömrü tükenen ya da kullanmadığınız buz dolabı, çamaşır makinesi, kombi, termosifon gibi metal eşyalarınız varsa geri dönüşüme gitmesi amacı ile bizlere teslim edebilirsiniz.

Tekirdağ Alüminyum Hurdası Alımı

Tekirdağ’da elinizde alüminyum hurdası meydana gelirse arayacağınız en doğru hurdacı firması olarak hizmetinizdeyiz. Alüminyum hurdası satışı için firmamız ile iletişime geçebilir ve hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Alüminyum tarihten günümüze kullanılan bir metaldir. Özellikle kap kacak alanında fazla kullanılan bakır günümüzde ise hayatın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Araba jantlarından, klima borularına, hediyelik eşyadan, mutfak folyosuna kadar hayatımızın içine girmiştir. Bu nedenle de yine aynı orantıda fazla olarak alüminyum hurdası oluşmaktadır. Alüminyum hurdası oluştuğunda bunları satarak da para kazanabileceğiniz için firmamızı arayarak hurda satışı gerçekleştirebilirsiniz. Alüminyum hurdası fiyatlarını öğrenmek için de yine bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Tekirdağ Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilirler. Anlık fiyat bilgisini müşterilerimizle paylaşıyoruz. Demir, bakır, alüminyum ve diğer tüm hurda türlerinin fiyatları için firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüm hurdalarınızı en yüksek fiyatlardan satın alıyoruz. Hurdalarınızı değerlendirmek için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button